موسسه دیده‌بان
 

تولید محتوا

این روزها تولید محتوا ازجمله مهم‌ترین عناصر در بازاریابی (چه دیجیتال و چه غیر آن) به شمار می‌رود. تولید محتوای سئو شده و مناسب نه‌تنها لازمه پیشرفت در این حوزه است بلکه به جذب مخاطب و درنهایت مشتری برای کسب‌وکار منجر می‌شود. به‌طورکلی تولید محتوا، راهبردی نوآورانه و مقرون‌به‌صرفه است که بر توسعه و سفارش تولید محتوای تخصصی و آگاهی‌بخش تمرکز دارد. تولید محتوای تخصصی باید مرتبط، ارزشمند و سازگار باشد؛ باید جالب، سرگرم‌کننده و آموزنده باشد و با مخاطبان هدف خود، رابطه برقرار نماید. درنهایت، استراتژی تولید محتوا باید بر مصرف‌کننده برای اتخاذ تصمیم مناسب برای خرید، اثرگذار باشد.

خبر و گزارش

در تولید خبر عناصری مانند ارزش خبری، موقعیت زمانی و مکانی موضوع، اهمیت خبر متناسب با جامعه هدف، مدت‌زمان و ساختار شکلی آن دارای اهمیت هستند و بررسی ساختار محتوایی اخبار تولیدی کاری است که باید طوری صورت گیرد که درنهایت خبری تأثیرگذار تولید شود.

تولید خبر مرتبط با کسب‌وکارها درباره خدمات و محصولات و همچنین رویدادهای مرتبط باآنکه به ایجاد آگاهی از برند، کاربران و مشتریان آن‌ها می‌شود ازجمله فعالیت‌های موسسه دیده‌بان است. دیده‌بان با در اختیار داشتن تیم خبری مجرب به تولید خبر در چارچوبی می‌پردازد که به اثربخش‌ترین شیوه، هدف اصلی از اطلاع‌رسانی درباره سوژه موردنظر را تحقق بخشد و برای رسیدن به بهترین نتیجه از تازه‌ترین ابزار و خلاقانه‌ترین روش‌ها بهره می‌گیرد.

ترجمه تخصصی

هر حرفه و تخصصی اصطلاحات و زبان خاص خود را دارد که برای فعالان آن صنعت قابل‌درک و آشناست. این واژه‌ها ممکن است در حرفه یا صنعت دیگر، معانی متفاوتی داشته باشند. برگردان متون تخصصی از یک زبان به زبان دیگر بدون دانش تخصصی آن صنعت، عاری از بار معنایی و تخصصی کافی و حتی گاه گیج‌کننده خواهد بود. به همین دلیل است که ترجمه تخصصی الزام پیدا می‌کند. دیده‌بان با همکاری کارشناسان متخصص در حوزه‌های مختلف فناوری و صنعت، خدمات ترجمه تخصصی را به‌گونه‌ای انجام می‌دهد که گویی از ابتدا متن موردنظر به همان زبان مقصد نگارش شده است.

بروشور و کاتالوگ

هر شرکتی برای برقراری ارتباط با مخاطبانش نیاز به طراحی و تهیه اقلامی از قبیل پروفایل، بروشور، کاتالوگ، کتابچه و نظایر این دارد که در راستای خط‌مشی برندینگ طراحی و تولید شوند. یکی از خدماتی که دیده‌بان طی سال‌ها به‌خوبی از عهده آن برآمده است نگارش، طراحی و تولید این ابزارهای مارکتینگ و فروش است. پیشنهاد می‌کنیم از این خدمات استفاده نمایید.

تولید فیلم و انیمیشن

همواره ترکیب صدا و تصویر تأثیرگذارترین وسیله انتقال پیام بوده است. دیده‌بان با بهره‌گیری از تیم‌های تخصصی متنوع برای برند یا محصولات شما فیلم‌هایی با محتوای متناسب تولید می‌نماید. همچنین دوبله یا زیرنویس فیلم‌های سفارشی شما و یا فیلم‌های آموزشی از دیگر خدمات این موسسه ماست.