شرکت تولید محتوا دیده بان با توجه به سابقه ی خود در این صنعت به راحتی می تواند پاسخ این سوال را به شما بدهد. در ادامه ما به چند نکته اشاره خواهیم کرد که با استفاده از آنها می توانید به راحتی موجب افزایش ترافیک وبسایت خود شوید. با ما همراه باشید.

1- محتوا، پلی است بر شکاف ارتباطی

بازاریابی نوین (چه درون‌گرا و چه برون‌گرا) تماما مربوط است به شناسایی و رسیدگی به مشکلات مشتریان و مشتریان بالقوه است. آنها درگیر شما نخواهند شد؛ مگر آنکه به آنچه که برای‌شان فراهم می‌کنید، علاقه داشته باشند. تولید محتوا خواه در قالب رسانه اجتماعی باشد یا ایمیل و یا ویدیو، عامل مهمی است که بر شکاف میان آنچه که مشتریان بالقوه شما بدان علاقمند هستند و آنچه که شما به عنوان یک برند ارائه می‌کنید، پل می‌زند. شما می توانید با تولید محتوای تخصصی برند خود را برای مخاطبان خود معرفی کنید که این موضوع نه تنها مخاطبان شما را افزایش می دهد بلکه با به کار بگیری درست می تواند، وبسایت شما را برای موتورهای جستجو به یک مرجع عالی برای صنعتتان تبدیل کند!

2- تولید محتوا باعث تاثیرگذاری برند و ایجاد اعتماد می‌گردد!

آنچه که شما از طریق تولید محتوا به مخاطب منتقل می‌کنید، کمک می‌کند تا از برندتان تاثیر بپذیرد. تولید محتواهای بیشتر و بیشتری که برای مخاطبان هدف‌تان، درگیرکننده، آموزنده و ارزشمند باشند، سبب می‌شود آنها به شما اعتماد کنند. علاوه بر این، چنین محتوایی موجب خواهد شد تا برند شما در زمینه خودش به عنوان یک متخصص مطرح شود. اما چطور باید این کار را انجام دهید؟

پیشنهاد ما مطالعه این مقاله است: تدوین استراتژی تولید محتوا با آخرین اصول سئو 

 

3- تولید محتوای با کیفیت مخاطبان شما تبدیل به مشتری می کند!

سعی کنید هدفتان در تولید محتوا مشخص باشد و تنها به آگاهی مخاطبان در صنعت خود فکر کنید. البته برای اینکه دیده شوید نباید اصول به کار گیری سئو و سفارش محتوای سئو شده را نادیده بگیرید! در ادامه به این موضوع پرداخته ایم.

4- با تولید محتوا در موتورهای جستجو رتبه های بهتری خواهید داشت!

طبق آخرین تحقیقات، ۹۳ درصد از مخاطبان در موتورهای جستجو به دنبال رفع نیازهای خود هستند. پس برای داشتن مخاطب بیشتر باید خود از لحاظ اصول سئو به روز نگه دارید. برای مثال در تولید محتوای سئو شده، استفاده درست از کلمات کلیدی صنعت شما می‌تواند بر نتایج جستجو اثر بگذارد و معنادار بودن یا تناسب کلیدواژه در نزد فرد جستجوگر نیز بسیار موثر است. اگر بتوانید خود را با تولید محتوا از نظر سئو قوی کنید به راحتی در صفحات اول گوگل جایگاه خواهید داشت.

پیشنهاد ما: اصول پایه ای سئو در تولید محتوا که باید بدانید!

موتورهای جستجو با توجه به تقاضا برای دریافت تجربه کاربری بهتر، به طور پیوسته الگوریتم‌های خود را به‌روزرسانی می‌کنند تا صفحاتی را به نمایش بگذارند که هم تجربه کاربری مثبتی به همراه داشته باشد و هم محتوای مرتبط به ارمغان بیاورد. این بدان معناست که هرچه محتوای متنوع‌تری براساس سلایق مخاطبان‌تان ارائه کنید، زمان بیشتری برای خواندن محتوای شما صرف خواهد شد. این امر، حاوی این پیام به موتورهای جستجو خواهد بود که محتوای شما با کلیدواژگان مورد جستجو، کاملا سازگاری دارد.

جهت ثبت سفارش محتوا و اطلاع از تعرفه تولید محتوا کافی است با متخصصا ما در موسسه دیده بان صحبت کنید.

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)