تولید محتوا و برندینگ

دیده بان موسسه ای برای روابط عمومی و ساخت برند شما بر مبنای محتوا است

برندینگ براساس محتوا چیزی است که دیده‌بان در دنیای پررقابت و شلوغ امروزی به شما پیشنهاد می کند.

رویکرد ما

ما راهبرد، داده‌های خلاقانه و فناوری را در راستای ارائه کارزارهای بازاریابی بسیار کارآمد که در کسب‌وکار مشتریان‌مان، تمایز آشکاری ایجاد خواهدکرد، ترکیب می‌کنیم. فعالیت ما با گوش فرا دادن به تمایلات مشتریان و درک اهداف تجاری آنها آغاز می‌شود.

بینش‌های تحقیقاتی را به راهبرد تبدیل می‌کنیم و تیم‌مان برای کمک به شما در دست‌یابی به اصالت برند و اهداف تجاری‌تان، طرح‌های بازاریابی راهبردی تدارک می‌بیند. ما تاکتیک‌هایی پیاده‌سازی می‌کنیم که طیف گسترده‌ای را پوشش می‌دهند، از افزایش سطح آگاهی و شکل‌دهی به درک برند گرفته تا ایجاد جوامعی که درباره شما و محصولات شما علاقمند هستند.

تفاوت ما

ما با ارائه راهکارهای منحصربه‌فرد دیجیتال که نتایج واقعی به دست می‌دهند و بازگشت سرمایه به همراه دارند، متعهد به ایجاد و توسعه برندها هستیم. ما راهکارهای بازاریابی جامع درون‌گرایی ارائه می‌دهیم که تمرکزشان بر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا، حفظ پیشتازی و هوش تجاری، مدیریت وبلاگ، تحلیل‌های بازاریابی پیشرفته، سئو، بازطراحی وب‌سایت و موارد دیگر است.

ما شرکت شما را به صورتی کارآمد در زمانی مناسب و با پیامی صحیح از طریق ابزارها و پلتفرم‌های درست آنلاین با مخاطبان‌تان مرتبط می‌کنیم. کارها در دیده‌بان بر مبنای همکاری و اعتماد استوارند و مفتخر به خدمت‌رسانی به مشتریان‌ هستیم.

خدمات ما

تولید محتوا

این روزها تولید محتوا از جمله مهم ترین عناصر در بازاریابی دیجیتال به شمار می رود. تولید محتوای سئو شده و مناسب نه تنها لازمه پیشرفت در این حوزه است بلکه به جذب مخاطب و در نهایت مشتری برای کسب و کار منجر می شود.

بازاریابی دیجیتال

ایجاد استراتژی بازاریابی آنلاین کار سختی نیست و درواقع مجموعه طرح‌هایی از اقداماتی است که برای رسیدن به اهداف موردنظر و مطلوب ایجاد می‌شود؛ اما متاسفانه اغلب شرکت‌ها استراتژی بلند مدتی برای آن ندارند.

روابط عمومی

روابط عمومی محصول و خدمات شما را به مشتری های بالقوه پیش فروش می کند و وفاداری مشتری های موجود را افزایش می دهد. روابط عمومی زمین بازی شما با رقبای بزرگتر را هموار می کند و شما را در موقعیتی برابر قرار می دهد.

ارزش های اصلی ما ​

ایجاد انگیزه برای رشد

ما معتقدیم که در جهان پویای امروز، شما به‌عنوان یک مشتری باید سطح انتظارات خود از شرکت بازاریابی‌تان را ارتقا دهید. تیم ما در دیده‌بان متعهد به اجرای تاکتیک‌هایی است که منجر به نتایج نهایی برای کسب‌وکارتان می‌شوند: بازگشت سرمایه مطابق با تعریف شاخص‌های عملکرد کلیدی و رشد درآمد.

کارگروهی

قدرتمندترین ابزار دیده‌بان برای دست‌یابی به موفقیت، همراهی تیمی میان‌رشته‌ای متشکل از دیدگاه‌های متنوع و مختلف است. اعتقاد داریم که هر عضو گروه، تجربه و تخصص منحصربه‌فرد خود را در پروژه مشتری دخیل می‌سازد. محیطی فراهم کرده‌ایم که جالب، چابک و مهم‌تر از همه یک بستر مستعد برای ایده‌های مبتکرانه و نوآورانه است. علاوه بر این، فرهنگ شرکت به صورتی است که کار گروهی را تقویت می‌کند و فرایندهای موجود در آن از همکاری و یادگیری مستمر حمایت می‌کنند.

علایق

علاقه، قلب و روح و شهامت تفکر فراتر از کلیشه، بنیان‌های دیده‌بان هستند و در پیش بردن موفقیت برای مشتریان‌مان و خودمان نقش کلیدی بازی می‌کنند. ما با داشتن این بنیان مستحکم، به نتایجی خارق‌العاده دست پیدا می‌کنیم.

صداقت

رابطه با دیده‌بان بر مبنای همکاری و اعتماد استوار است. ما می‌دانیم که با استفاده از یک رویکرد منظم و از طریق همکاری با شما به‌عنوان یک مشتری ارزشمند، پاسخ‌های مناسب پدیدار می‌شوند و می‌توانیم آنها را با نتایج خیره‌کننده‌ای‌ پیاده‌سازی کنیم. تلاش ما، تعالی در انجام تمام کارهایی است که به منظور ایجاد روابط تجاری بلندمدت با مشتریانی که به آنها خدمت‌رسانی می‌کنیم، در پیش می‌گیریم.

برخی از مشتریان ما