بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی جاذبه ای

تدوین برنامه بلند مدت بازاریابی آنلاین، به شما کمک می‌کند تا به هدفتان برسید، ایجاد یک استراتژی بازاریابی آنلاین مفید، کار سختی نیست و درواقع مجموعه طرح‌هایی از اقداماتی است که برای رسیدن به اهداف موردنظر و مطلوب ایجاد می‌شود؛ اما متاسفانه طبق نظر سنجی هایی که انجام شده است، علیرغم آنکه شرکت‌های زیادی از بازاریابی دیجیتال استفاده می‌کنند اما استراتژی بلند مدتی برای آن ندارند.

بازاریابی محتوا

امروزه با ظهور رسانه های نوین و ترکیب و تلفیق آنها با رسانه های سنتی، شاهد پدیدار شدن رسانه ها و فضاهای جدید هستیم. اما چه چیزی یک رسانه را تبدیل به رسانه ای کارآمد و ابزاری قوی برای ارتباطات می کند؟ پاسخ محتوا است.

بله محتوای مناسب و غنی میتواند یک رسانه را به اوج برساند و به تبع آن سازمان یا برندی که از آن رسانه بهره می‌برد را نیز به جایگاه بالایی برساند. اما چه محتوایی واجد این شرایط است؟ دیده بان متخصص اصول بازاریابی دیجیتال و برندینگ محتوایی به شما کمک می‌کند تا پاسخ این سوال را بیابید و در راه تولید آن قدم بگذارید.

بازاریابی دیجیتال

ایمیل مارکتینگ

یکی از روشهای معرفی سازمان و یا خدمات و محصولات آن به مشتریان و مخاطبان شرکتها، ایمیل مارکتینگ است که به نوعی جایگزین پست مستقیم شده است. این کار بازارهای هدفمند را شکل می‌دهد، قابل سنجش و اندازه گیری است و هزینه ناچیزی دربرابر نتایجش دارد. این روش کم هزینه و ساده، البته پیچیدگیهای فنی زیادی دارد که بدون توجه به آنها محکوم به شکست بوده و مشکلات غیرقابل تصوری را برای شرکت ارسال کننده از لحاظ ساختاری، فناورانه و حتی حقوقی ایجاد می‌کند. ارسال گروهی ایمیلها اگر با رعایت موازین و قوانین و اصول این فن انجام نشود، در ساده ترین حالت منجر به بدنامی سرور ارسال کننده و شرکت مبدا در وب می‌شود. باید از این ابزار ارزان دیجیتال مارکتینگ به روش هدفمند، صحیح و خلاقانه بهره گرفت.

دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات آنلاین

عمر تبلیغات آنلاین یا بنری تقریباً به اندازه شکل گیری صفحات وب است. این شیوه هنوز هم مخاطبان را جذب و برآنها تاثیر گذار است. اما اینکه چه تبلیغی در کدام سایت و کجای سایت درج شود نیاز به دانشی دارد که با استفاده از خدمات موسسه دیده بان ، در به‌کارگیری آن‌ها سردرگم نخواهید شد. زیرا متخصصان دیده بان قبلاً این دانش را کسب کرده و طی سالها آن را ارتقاء داده اند تا تبلیغات شما را در بهترین صفحات و با منطقی ترین هزینه درج نمایند و اهدافتان را به شما نزدیک‌تر سازند.

دیجیتال مارکتینگ

شبکه های اجتماعی

امروزه دنیای ما به دو بخش مجازی و واقعی تفکیک شده است. افراد در هردو فضا حضور دارند و رفتار آنها در هریک متفاوت و البته موثر و متاثر از دیگری است. بنابراین بخش عمده ای از مشتریان یک شرکت را می‌توان در فضای مجازی یافت. پس باید برای این بخش از جامعه هدف نیز برنامه بازایابی داشته باشیم. دیده بان با دانستن الگوی رفتاری مردم و گروه مخاطب شما در دنیای دیجیتال و رصد فعالیتهای آنها می‌داند که چه محتوا و پیامی را در کدام فضا و برای چه کسانی ارسال کند و با زمانبندی مناسب انتظار بازخوردهای مناسب از انتشار محتوای مورد نظر را برآورده سازد.

بازاریابی دیجیتالی

طراحی و ارسال خبرنامه

ارسال خبرنامه اقدام جدیدی نیست. در صد سال گذشته خبرنامه‌ها یا بولتن‌های خبری به‌عنوان یک ابزار ارتباطی، کارکردهای بی‌شماری برای شرکت‌ها و سازمان‌ها بر‌عهده داشته‌اند. امروزه بسیاری از این خبرنامه‌ها به خبرنامه‌های الکترونیکی (یا نیوزلترها) تبدیل شده‌اند. دیده بان با دانستن الگوی رفتاری مردم و گروه مخاطب شما در دنیای دیجیتال و رصد فعالیتهای آنها می‌داند که چه محتوا و پیامی را در کدام فضا و برای چه کسانی ارسال کند و با زمانبندی مناسب انتظار بازخوردهای مناسب از انتشار محتوای مورد نظر را برآورده سازد.

دیجیتال مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ

در بازاریابی دیجیتال ، ما روزبه روز شاهد تغییرات هستیم. ویدیو مارکتینگ یکی از مواردی است که اخیرا سبب تغییر و تحول در برنامه‌های کسب‌وکارهای بزرگ شده و به دلایل زیر استفاده از این ابزار توصیه می شود:

۱. ویدیوها مستقیما روی افراد تاثیر می‌گذارند

۲. با این ابزار تنبل‌ترین خریداران به برنامه‌های فروش شما ترغیب می شوند

۳. افراد راحت تر تصمیم به خرید می‌گیرند و طبیعتاً منجر به افزایش فروش می‌شود

۴.فرصت متاسب جهت قانع کردن مشتری برای خرید می‌باشد

۵-منجر به افزایش ترافیک می‌شود

۶. با تعریف درست داستان محصول امکان تمرکز مستقیم روی محصول ایجاد می‌شود