پوشش خبری


در فضای متکثر از رسانه‌های گوناگون و آرایش جدید ارتباطی موجود در این عصر و با افزایش سطح دسترسی مخاطبان به رسانه‌های مختلف و بالا رفتن سواد آ‌نها، پوشش خبری رایج‌ترین فعالیت هر مجموعه رسانه‌ای ازجمله دیده‌بان آی تی محسوب می‌شود.

این مؤسسه با اتکا بر توانمندی‌های تیم خبری خود یاریگر سازمان‌ها در پوشش خبری جدیدترین رویدادها و معرفی محصولات و خدمات آنهاست تا از این طریق مخاطبان خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و با کیفیت مطلوب از تازه‌های خویش آگاه سازند و جامعه هدف خود را گسترش دهند.

دیده‌بان پوشش خبری رویدادهای سازمانی شما را با تکیه بر توانمندی‌های تیم خبری مجرب خود و با شناخت عوامل آشکار و پنهان درون‌سازمانی و برون‌سازمانی مؤثر بر نشر اخبار و همچنین با شناخت عناصر و ارزش‌های خبری انجام می‌دهد.
تسلط بر ابزارها و تاکتیک‌های خبری و آشنایی حرفه‌ای با اصول روزنامه‌نگاری و تولید محتوا از دیگر توانمندی‌هایی است که دیده‌بان در تولید خبر برای سازمان‌ها و شرکت‌ها در اختیار دارد و به‌وسیله آن اخبار سازمان شما را به‌صورت کاربردی، مصداقی و بومی به اشکال اخبار سخت و نرم پوشش می‌دهد و به‌خوبی از عهده برجسته‌سازی آنچه مورد نظر شماست بر می‌آید. ... ادامه مطلب>>>


نشست خبری


از آنجا که یکی از راه‌های تاثیرگذار در معرفی خدمات و محصولات یک سازمان، اداره یا شرکت ارتباط با طیف وسیعی از رسانه‌هاست، دیده‌بان آی‌تی با توسل به ارتباطات و اندوخته‌های خود و با بهره‌گیری از مهارت خبرنگاران و روزنامه‌نگاران مجرب، اقدام به برگزاری نشست‌های خبری برای این مجموعه‌ها می‌کند. برگزاری کنفرانس‌های خبری این فرصت را به شرکت‌ها و سازمان‌ها و ادارات می‌دهد تا در رسانه‌های جمعی چاپی و فضای مجازی دیده شوند و پیام خود را به‌طور مستقیم به مشتریان منتقل کنند.

به‌عقیده دیده‌بان اهمیت برگزاری یک نشست خبری تنها در این نیست که جمعی از اهالی رسانه دور هم جمع شوند و به پاره‌ای از مسائل درباره شرکت یا سازمان مفروض بپردازند؛ نکته قابل توجه در برگزاری یک نشست خبری این است که از طریق آن دنیای بیرون از محیط کار شما با پلی به نام رسانه به شما وصل می‌شود و این امکان را به شما می‌دهد که اخبار خودتان را به تازه‌ترین و استانداردترین حالت ممکن به گوش جامعه برسانید. پس طبیعتاً نوع و شیوه برگزاری آن می‌تواند بر اعتبار شرکت و سازمان شما تأثیر به‌سزایی داشته باشد.

کنفرانس و نشست‌های خبری حکم یک بلندگوی رسانه‌ای محکم و مشخص را دارد که صدای شما را به مشتریان و مخاطبان‌تان می‌رساند و به شما این امکان را می‌دهد که اهداف و چشم‌اندازهای کاری و حرفه‌ای خود را بهتر به نمایش بگذارید. دیده‌بان آ‌‌ی‌تی در برگزاری نشست‌های خبری به اصول حرفه‌ای این رویداد توجه دارد و به‌خوبی می‌داند که چه اطلاعاتی مهم است و این اطلاعات باید به چه شکل به رسانه‌ها ارائه شود
... ادامه مطلب>>>

برگزاری همایش


از آنجا که برگزاری اجتماعاتی مانند همایش، کنفرانس، سمینار و نمایشگاه به تجمیع تجربیات و برقراری ارتباط مستقیم و رو در روی پژوهشگران، محققان و علم‌آموزان و ایجاد زمینه‌ای برای فعالیت‌های جمعی کمک می‌کند و به مبادله تازه‌های علمی، تجربیات و تجدید اطلاعات در جهت ارتقای سطح حرفه‌ای شرکت‌کنندگان می‌انجامد؛ موسسه دیده‌بان آی‌تی با تکیه بر توانمندی‌های کادر مجرب و توانای خود در زمینه برپایی کنفرانس، سمینار، نمایشگاه، سمپوزیوم و همایش‌های بنیادی، کاربردی و توسعه‌ای آماده ارائه خدمات به سازمان‌ها و شرکت‌هاست و همه مراحل برگزاری را مدیریت و سازمان‌دهی می‌کند.

دیده‌بان این گونه مراسم‌ها را با ارائه سخنرانی، میزگرد، پنل و جلسات پرسش و پاسخ برگزار می‌کند و همچنین در برگزاری سمپوزیوم به‌منظور آموزش مسائل علمی تخصصی و فوق‌تخصصی با مدیریت بهینه این فرصت را در اختیار افراد صاحب‌نظر قرار می‌دهد تا امکان بحث و ارائه مقاله را درباره جنبه خاصی از موضوع سمپوزیوم داشته باشند.

موسسه دیده‌بان با استناد به دانش و تجربه خود در زمینه برگزاری چنین گردهمایی‌هایی به این نتیجه رسیده است که یکی از مهم‌ترین اقدامات در اجرای شایسته همایش‌ها، اطلاع‌رسانی کافی و درخور است که به گردآوری افراد علاقه‌مند و صاحب نظر در مورد موضوع مراسم بینجامد. ... ادامه مطلب>>>

اطلاع رسانی