گرافیک

موسسه دیده‌بان آی‌تی در راستای فعالیت‌های رسانه‌ای خود به تولید محتوا در رسانه‌های تصویری نیز می‌پردازد و انواع آگهی‌های مطبوعاتی، بروشور، کاتالوگ، تراکت، سررسید، کارت دعوت و کتاب را با بهره‌گیری از توانمندی و خلاقیت طراحان و گرافیست‌های مجرب مجموعه و با تسلط به فنون تبلیغاتی طراحی می‌کند. تصویر القاکننده تجسمی یک مفهوم یا روایت با فرم بصری است و می‌تواند در هر قالب رسانه‌ای بگنجد و برای بیان پیام شما چه تبلیغاتی و چه غیر از آن به کار آید.

تصویرگران دیده‌بان ضمن آفرینش تصویر و رعایت اصول زیبایی‌شناسی، سلایق مختلف سفارش‌دهندگان را در نظر می‌گیرند و محصولی را با ترکیب تصویر و متن ارائه می‌کنند که هم زیبا و هم کاربردی باشد و در یک چهارچوب چشم‌نواز پیام شما را به مخاطب‌تان منتقل و امکان درک بهتری از آن را فراهم کند تا تجربه لذت‌بخشی از تماس با شما در ذهن مخاطب ثبت شود. با این روند ارتباطی مطلوب بین شما و مخاطب‌تان شکل می‌گیرد و داستانی جذاب از شما برای او تصویر می‌شود و درنهایت به درک بهتر معنی موردنظر شما می‌انجامد.

طراحان دیده‌بان آنچه را که نویسنده با کلمات توصیف کرده‌است با تصویرسازی نشان می‌دهند و یاری‌دهنده نویسنده در انتقال بهتر پیام به خواننده هستند و در واقع این دو، تصویرگر و نویسنده با یکدیگر هم‌داستان می‌شوند تا آنچه در ذهن شماست در ذهن جامعه هدف‌تان نیز نقش ببندد.

ارتباط تصویری در دنیای امروز به‌دلیل وسعت سطوح و همه‌جانبه بودن آن و همچنین درک مشابه انسان‌ها از دیدن یک تصویر مهم است. تصویر فراتر از مرزهای جغرافیایی پیش می‌رود و با وجود ملیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف در میان جوامع بشری، مشترکات زیادی را در بر می‌گیرد.

طراحان دیده‌بان با تسلط به تکنیک‌های این فن و قدرت اجرای آن همانند مترجمانی که به زبان‌های مختلف جهانی مسلط هستند، طرح ذهنی شما را با کیفیت مطلوب به زبان جهانی تصویر منتقل می‌کنند.