مؤسسه دیده‌بان آی‌تی با ارائه مشاوره‌های به‌روز خود، این فرصت را برای سازمان‌ها و شرکت‌های طرف قرارداد فراهم می‌آورد تا با به‌کارگیری جدیدترین ترفندهای روز دنیا برند تجاری خود را به برندی برتر و متفاوت از رقبا تبدیل کنند و از برند خود نه تنها یک نام مشهور بلکه یک دارایی نامشهود ولی ماندگار برای سازمان بیافرینند.

دیده‌بان با آگاهی از اصول برندینگ در کسب‌وکار امروز و با توجه به مفاهیم تناسب، اعتبار، الهام‌بخشی، بی‌همتایی و جذابیت در انتخاب یک برند یا نمانام نیرومند برای سازمان و شرکت شما می‌کوشد و به‌خوبی آگاه است که برند شما برای مصرف‌کننده کالا و خدمتی که عرضه می‌کنید به‌معنای نقطه آغاز آشنایی و نماد اظهار هویت آن است.

با برندسازی، جایگاه محصول شما در بازار نسبت به رقبا مشخص و متمایز می‌شود و دیده‌بان می‌کوشد برندی متناسب با تعریفی که شما از هویت سازمان خود ارائه می‌دهید، ایجاد کرده و توسعه دهد. دیده‌بان برای تقویت و توسعه برند شما عواملی همچون تصویر برند، جایگاه ذهنی مخاطب، کارایی برند، احساسات و قضاوت‌ها در مورد برند و تکرار و تشدید آن را بررسی می‌کند و همه این موارد را با هدف تاثیرگذاری در تقویت برند به‌عنوان ابزارهایی قدرتمند به کار می‌گیرد.

دیده‌بان برای انتخاب برند سازمان شما نامی را بر می‌گزیند که مشخصه و ویژگی بارزی را در اذهان مخاطبان زنده کند، کیفیت محصول در برند قابل ادراک باشد، مشخصات برند قابل‌تجسم و نشان‌دهنده ارزش‌های سازمانی و همچنین خصوصیات مصرف‌کنندگان و مشتریان باشد، قابلیت به‌خاطرسپاری برای شناسایی و یادآوری آسان را داشته‌ باشد تا تکرار آن توسط مشتریان و پیشنهاد دادن به دیگران راحت شود و در پی این سهولت یادآوری سطح وفاداری مخاطبان به برند بالا رود.

دیده‌بان به اهالی کسب‌وکار توصیه می‌کند که برند خود را با برقراری روابط نیرومند با مشتریان از راه تلاش برای کسب سهمی از قلب و احساس آنها تقویت کنند و بر‌مبنای رویه رایج فقط به کسب سهمی از جیب مشتری متمرکز نباشند. به باور دیده‌بان این رویه هرچند موجب فروش در کوتاه‌مدت می‌شود، ولی در بلندمدت موفق نخواهد بود. فراموش نکنیم که اجرای بهترین نوع تبلیغ یعنی تبلیغ دهان به دهان، فقط از طریق مشتریان وفادار امکان‌پذیر است. یک مشتری خشنود می‌تواند به یک نیروی فروش کارآمد برای شرکت شما تبدیل شود.

به عقیده دیده‌بان برندسازی یک سرمایه‌گذاری است، نه هزینه صرف و به عنوان یک دارایی راهبردی می‌تواند ارزش‌های بیشتری نسبت به دارایی‌های مشهود سازمان داشته باشد.