طراحی گرافیک

طراحی گرافیک چیست؟

طراحی گرافیک، هنر بیان ایده‌ها با ترکیب محتوای بصری و نوشتاری است. استفاده از تصاویر، متن و اشکال گرافیک می‌تواند عملا هر پیامی را که برای فرد قابل درک باشد، به طور موثر منتقل کند. چرا؟ چون طراحی گرافیک تقریبا در هر بخشی از جنبه‌های زندگی ما وجود دارد. مثلا بسته‌بندی غذای دلخواه شما، لوگوی شرکت ها، منوی رستوران‌ها، کارت‌های ویزیت، علائم راهنمایی و رانندگی و … . در همه موارد، پیام از طریق طرح گرافیکی به مخاطب منتقل می‌شود. این پیام‌های گرافیکی باید «تجربه‌ای خوب» در اختیار مشتریان بالقوه قرار دهند تا برای آنها «جذاب» باشند تا تصمیم بگیرند از شما خرید کنند.

ما برای القا کردن شخصیت کسب و کار شما در محصولات یا خدمات‌تان، از هنر و خلاقیت طراحی گرافیک بهره می‌گیریم تا از به رسمیت شناخته شدن برند شما و همینطور موفقیت بلندمدت‌تان اطمینان حاصل کنیم. ما در دیده‌بان مفتخریم که به مشتریان‌مان کمک می‌کنیم استعاره‌هایی بصری تعریف کنند که نویددهنده برندشان هستند. از ما بخواهید برندتان را به بهترین شکل ممکن نمایش دهیم.

ویژگی طراحی گرافیکی خوب برای لوگوها

ساده

منحصر به فرد

بی انتها

تطبیق پذیر

طراحی گرافیکی چگونه به کسب و کار من کمک می‌کند؟

قصد ما در هر پروژه، ارائه ارزش واقعی و نتایج قابل اتکایی است که به طور ذاتی باعث بهبود اهداف کسب و کار شما می‌شوند. بخش زیادی از بازاریابی امروز، اصولا بر فضای دیجیتال تمرکز دارد. وب سایت‌های تجاری، رسانه‌های اجتماعی، وبلاگ‌نویسی و برنامه‌های موبایلی، همگی به طراحی گرافیک مناسب نیاز دارند. البته این بدان معنی نیست که تلویزیون، پوسترها و تبلیغات رویدادها به توجه چندانی نیاز ندارند. ما در میانه یک انقلاب دیجیتالی قرار داریم و کسی که نمای بهتری از جاده‌ها داشته باشد، به یک راه‌بلد خوب تبدیل می‌شود. بنابراین پرسشی که مطرح می‌شود این خواهد بود که آیا ما می‌خواهیم همچون مسیری باشیم که مثل خیلی از کسب و کارهای دیگر، سایرین به ما توجهی نکنند، یا اینکه مایلیم شاهراهی باشیم با کیلومترها محتوا که مشتریان بالقوه را در هر مرحله از سفر خرید با خود سرگرم می‌کند؟

دارایی های آنلاین

ما در توسعه رسانه‌های تعاملی برای پشتیبانی آنلاین از کسب و کار شما، تخصص ویژه‌ای داریم. ما با آزمودن مخاطبان هدف شما و همینطور ایجاد ارزش های لازم برای رشد آنلاین، اهداف بازاریابی‌ را برای‌تان قابل‌حصول می‌کنیم. ما می‌توانیم کمپین‌هایی برای سایت، وبلاگ، محتوای ایمیل، کتاب‌های الکترونیکی، اینفوگرافیک و رسانه‌های اجتماعی‌تان پدید بیاوریم.

کسب‌وکار

نخستین تاثیرها، مهم‌ترین تاثیرها هستند. یک کاتالوگ با چیدمان زیبا، همیشه جذابیت ایجاد می‌کنند و سبب می‌شود برند شما در ذهن مخاطب جا بیفتد. بروشور، معادل صفحه «درباره ما» در وب سایت شماست. طراحی راهبردی می‌تواند پیام را به مخاطب برساند و اطمینان حاصل کند که مخاطب هدف شما، به طور حتم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

برندینگ

معمولا هویت سازمانی به مواردی اشاره دارد که سبب تقویت تصویر و برند شرکت شما می‌گردند؛ از کارت ویزیت گرفته تا طراحی لوگو، طراحی سربرگ، طراحی پاکت و دیگر ملزومات سازمانی. تناسب و سازگاری در بخش بازاریابی، عنصر مهمی در ایجاد یک برند قابل‌شناسایی برای کسب و کار شما محسوب می‌شود.

چرا طراحی گرافیک تا این حد مهم است؟​

طراحی گرافیک مهم است چون می‌تواند به شما کمک کند یک ایده را به‌طور موثر و کارآمد منتقل کنید. هنگامی که بازارها اشباع و رقابتی می‌شوند، این کار می‌تواند به شما کمک کند تا برای جلب نظر به رقابت بپردازید. این امر همچنین به شما کمک می‌کند تا برای خود هویت ایجاد کرده و بر درک مخاطبان اثرگذار باشید. این نکته نیز مهم است که طراحی گرافیک آنچنان با نیازهای همه درهم‌تنیده شده که می‌تواند به ایجاد تغییر در زندگی افراد، تغییر ایده‌های‌شان و ایجاد تغییر در عادات‌شان نیز مفید واقع شود.

طراحی متفکرانه می‌تواند وعده برند شما را با صدای بلندتری به گوش مخاطبین برساند و جای خود را در افکار و ملاحظات مشتریان‌تان باز کند. ما در دیده‌بان از تجربه لازم برای تولید طرح‌هایی که سبب افزایش میزان تعامل و سرگرم‌‌سازی مخاطبان می‌شوند و باعث رشد عملکرد درآمدی می‌شوند، برخوردار هستیم.

راهکارهای گرافیکی برای کسب و کارها

طراحی گرافیکشما چه کسی هستید و چرا باید به شما توجه کنند؟

پرسونا و هویت شرکت شما، مطالب زیادی به بازار هدف‌تان، مشتریان کنونی و کل اجتماع منتقل می‌کنند. برخورداری از یک حس قوی درباره هویت برند شما، در قابل شناسایی کردن شرکت‌تان، امری ضروری است. داشتن یک هویت بصری می‌تواند از طریق مجموعه‌ای از روش‌ها و واسطه‌ها حاصل شود؛ همچون لوگو و رنگ‌های سازمانی، تبلیغات و نوع مناسبی از تصویرسازی در سرتاسر برند شما.

 دیده‌بان می‌تواند به شما کمک کند از طریق ایجاد و پیاده‌سازی طراحی گرافیکی سفارشی، «شخصیت» شرکت و هویت سازمان‌تان را تقویت کنید.

طراطراحی گرافیکحی لوگو

طرح یک لوگوی مناسب باید نمایشی ماندگار از هویت سازمانی شما باشد، چرا که نقش مهمی در ایجاد اعتبار و وفاداری به کسب و کارتان برعهده دارد.شما می‌خواهید لوگوی‌تان منحصربه‌فرد و نوآورانه و در عین حال ساده بوده و با این وجود تا حد زیادی قابل شناسایی باشد. گروه طراحی گرافیک ما لوگویی برای شما طراحی خواهد کرد که الهام‌بخش اعتماد به برند شما و وفاداری به آن باشد. علاوه بر این، ما معتقدیم که یک لوگوی خوب باید در هر شرایطی کار خودش را به بهترین شکل ممکن انجام دهد؛ خواه روی کارت ویزیت، وب‌سایت یا بیل‌بورد. مخاطبان با دیدن چنین لوگویی باید به طور آنی کسب و کار شما را به یاد بیاورند.

طراحی گرافیککارت ویزیت

اثرگذاری شما تنها یک بار صورت می‌گیرد؛ پس آن را جدی بگیرید! همان لحظه‌ای که کارت ویزیت‌تان را به مشتری احتمالی می‌دهید، او به طور آنی تصمیم خواهد گرفت که آیا شکل و شمایل کارت ویزیت‌تان موجب خواهد شد با شما تماس بگیرد یا نه. هدف گروه طراحی گرافیک ما، طراحی کارت ویزیتی است که بر افراد دریافت‌کننده، اثر مثبت باقی بگذارند. کارت ویزیت شما، طرحی منحصربه‌فرد خواهد داشت و شما می‌توانید از میان گستره متنوعی از اندازه‌ها، نوع کاغذ و طرح‌های موجود، طرحی را که به بهترین شکل ممکن با نیازهای‌تان جور در می‌آیند، برگزینید.

طراحی گرافیکسربرگ

در زمینه بازتاب دادن کسب و کار، داشتن یک سربرگ که به طور حرفه‌ای طراحی شده باشد، می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. در هنگام سرو کار داشتن با مشتریان کنونی و مشتریان بالقوه، نخستین تاثیر خوب می‌تواند از طریق ملزومات سازمانی نیز حاصل گردد. گروه طراحی گرافیک ما اطمینان حاصل خواهد کرد که تصویر تجاری شما همچنان مناسب، سازگار و حرفه‌ای باقی خواهد ماند و بازتاب‌دهنده هویت سازمانی شما باشد.

کتابچه یا کاتالوگی که خوب ایجاد شده باشد، می‌تواند در جذب مشتریان جدید و همینطور اعتبار، به کسب و کارتان کمک زیادی کند. گروه طراحی گرافیک ما متوجه است که برای آنکه کسب و کار شما موفق باشد، باید به‌طور آنی قابل تمایز باشد؛ حتی هنگامی که لازم نباشد طرح لوگوی‌تان روی تمام صفحات قابل دیدن باشد.

بروشورهای با کیفیت بالا، دارایی مهمی در کسب و کار به شمار می‌روند و می‌توانند شکاف میان بازاریابی و فروش را پر می‌کنند. هدف از تهیه بروشور، آگاه ساختن مشتریان از محصولات و خدمات و همینطور به نمایش گذاشتن حوزه‌های کاری شماست. اقدامات نوآورانه ما در زمینه طراحی گرافیک به شما اطمینان می‌دهند که طراحی هر بروشور با اشتیاق تمام صورت گرفته است؛ درست مثل همان اشتیاقی شما برای کسب و کارتان دارید. نتیجه، این است که شرکت شما یک قدم جلوتر از رقبا قرار خواهد گرفت.

 ما از تخصص‌مان در برندینگ برای ایجاد راهکارهایی برای کمک به کسب موفقیت کسب و کارتان استفاده می‌کنیم.

پیام خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و با آگهی‌های نوآورانه، مشتریان جدید را به خود جذب کنید. همکاران ما در طی فرایند ایجاد کمپین تبلیغاتی در فیس‌بوک، اینستاگرام و توئیتر و همینطور آگهی‌های چاپی و دیگر اشکال تبلیغات سنتی، در کنار شما خواهند بود. می‌توان از گستره‌ای از شیوه‌های طراحی استفاده کرد که با برند شما سازگارند و به بهترین شکل ممکن شرکت شما را به نمایش خواهند گذاشت.

بنرهایی که قابلیت دید بسیار بالایی دارند را می‌توان برای نمایشگاه‌ها، رویدادها و نمایشگرهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار داد. گروه طراحی گرافیک ما متوجه است که بنرها می‌توانند کاری بیش از فریاد زدن یک نام، برند، یا یک پیام انجام دهند.

 ما بنرهایی طراحی می‌کنیم که برند شما را در ذهن مخاطبان هدف می‌نشانند و به شرکت شما کمک می‌کنند نسبت به رقبا در جایگاه پیشتازی قرار بگیرد.

محصولات و خدمات‌تان را با پوسترهایی تبلیغ کنید که در مشتریان بالقوه، انگیزه ایجاد کرده و الهام‌بخش مشتریان کنونی‌تان نیز باشند. پیام خود را به طور موثر انتقال دهید و مخاطبان را مشتاق کنید. 

این کار، روشی ساده برای تبلیغ شرکت و همینطور جا انداختن برندتان قبل و در طی یک رویداد تجاری است.

استفاده از پوشه‌ (فولدر) جذاب و کاربردی در هنگام ارائه مطالب، می‌تواند سبب تقویت برند شرکت شده و مخاطبین، شما را حرفه‌ای، سازمان‌یافته و از همه مهم‌تر، متفکرانه قلمداد کنند.

این همان چیزی است که علاقه را در پی دارد و سبب تقویت وفاداری می‌شود.

بسته‌های رسانه‌ای می‌توانند یک صفحه ساده روی وب‌سایت شرکت، یا یک پکیج مفصل از اطلاعات باشد. این بسته شامل نام شرکت، مأموریت آن و بیانیه اهداف آن و همینطور نام و سوابق مدیران است.

چنین بسته‌ای حاوی اطلاعاتی درباره تاریخچه شرکت، کارکرد آن و تمامی اطلاعات تماس ضروری است.

چالش

نخستین چالشی که امروز بیشتر کسب و کارها با آن روبرو هستند، ایجاد یک محتوای جالب است. محتوای دارای طراحی خوب، وبلاگ‌نویسی سنتی را به تجارب بصری شگفت‌انگیزی تبدیل کرده است. با اینکه سبک و شیوه مورد استفاده، مستقیما منجر به فروش نمی‌شود، اما نباید بازگشت سرمایه مربوط به طراحی را دست کم گرفت؛ چرا که طراحی سبب می‌شود برند شما همچنان مناسب و سازگار باقی بماند و توجهات را جلب کند.

 

کتاب های الکترونیکی

کتاب الکترونیکی، یعنی انتشار یک کتاب به صورت دیجیتالی که شامل متن، تصویر یا هر دوی آنها باشد و بر روی کامپیوتر یا دیگر دستگاه‌های الکترونیکی قابل خواندن باشد. کتاب‌های الکترونیکی، ابزار بازاریابی بسیار عالی هستند و وقتی که مشتریان بالقوه آنلاین هم نیستند، می‌توانند با استفاده از آنها مطالبی درباره محصول یا خدمت شما بیاموزند.

اینفوگرافی

اطلاعات گرافیکی یا اینفوگرافیک، نمایش بصری اطلاعات، داده‌ها یا دانشی است که برای ارائه سریع و روشن تدارک دیده شده‌اند. این نمودارها با بهره‌گیری از هنر گرافیک می‌توانند سبب بهبود درک مخاطب گردند.

وبلاگ نویسی

وبلاگ، مجموعه اطلاعاتی مباحثه‌گونه و قابل به‌اشتراک‌گذاری است که بر روی وب منتشر می‌شود و شامل مدخل‌های جداگانه (یا به اصطلاح پست) است که معمولاً دیدگاه‌ها و افکار غالب فرد یا گروهی از افراد را در خصوص یک موضوع بازتاب می‌دهد.

سپیدنامه ها

سپیدنامه، گزارش یا راهنمایی مدیریتی است که به صورت مختصر به خوانندگان درباره مسئله‌ای پیچیده اطلاعات می‌دهد و رویه معمول آن شرکت در مواجهه با چنین مسائلی را به نمایش می‌گذارد. منظور از ارائه چنین مطالبی، این است که به خوانندگان کمک شود تا مطلبی را درک کنند، مسئله‌ای را حل کنند، یا تصمیمی اتخاذ نمایند.