روابط عمومی

روابط عمومی

بیل گیتس،‌  موسس شرکت مایکروسافت می گوید: “اگر تنها یک دلار برایم باقی مانده‌بود،  آن را صرف روابط عمومی می‌کردم.” این جمله را یکی از کهنه کارهای صنعت می گوید. کسی که بهتر از خیلی ها فضای مجازی،‌ حقیقی، دنیای تبلیغات و شرکت داری را می داند.

حالا نقل قولی از ال ریس، پدر جایگاه‌یابی را بخوانید: “امروزه به هر سو نگاه می‌کنیم، شاهد یک چرخش اساسی از بازاریابی تبلیغات محور به بازاریابی روابط عمومی محور هستیم. دیگر نمی‌توان فقط با تکیه بر نام برند، خدمات، کالا یا سازمانی را به مخاطب معرفی کرد. امروزه روابط عمومی اعتبار و اعتماد را در میان مخاطبان پدید می‌آورد. روابط عمومی ابزاری است برای خلق یک برند جدید.”

روابط عمومی ابزار ساخت برندها و راهی  مقرون به صرفه برای رساندن پیام شما به مشتری است. روابط عمومی محصول و خدمات شما را به مشتری های بالقوه پیش فروش می کند و وفاداری مشتری های موجود را افزایش می دهد.روابط عمومی زمین بازی شما با رقبای بزرگتر را هموار می کند و شما را در موقعیتی برابر قرار می دهد. روابط عمومی مقرون به صرفه ترین روش بازاریابی روی زمین است.

موسسه دیده بان متخصص روابط عمومی با بیش از بیست و پنج سال سابقه است. به این سابقه اعتماد کنید

روابط عمومی

مشاوره رسانه ای

ارتباط صحیح با رسانه یکی از مهم‌ترین توانمندی‌های مورد نیاز سازمان‌های امروزی است. البته منظور ارتباط دوسویه و تعاملی و با توجه به اهداف مشترک سازمان و رسانه مورد نظر است. برای برقراری این ارتباط، ضمن شناخت مناسب از اهداف و برنامه‌های استراتژیک سازمان، نیازمند دانستن حساسیت‌ها، ارزش‌ها و منافع رسانه‌ها نیز هستیم. دیده‌بان با تجربه نزدیک به سه دهه فعالیت خبرنگاری در حوزه روابط عمومی ، این ارتباط را به خوبی برقرار خواهد کرد. 

روابط عمومی

برگزاری همایش

برگزاری اجتماعاتی مانند همایش، کنفرانس، سمینار و نمایشگاه به تجمیع تجربیات و برقراری ارتباط مستقیم و رو در رو با مشتریان و مخاطبان می‌انجامد. اما با تمام این مزایا، مشکلات کوچک و بزرگ برای مدیریت و برگزاری همایش‌ها موجب می‌شود تا سازمان‌ها و شرکت‌های زیادی از انجام آن منصرف شوند و راه‌های ساده‌تر و گاه کم اثرتری را تجربه کنند.

موسسه دیده بان با تکیه‌بر تجربه سالیان آماده ارائه خدمات به سازمان‌ها و شرکت‌هاست و همه مراحل برگزاری را مدیریت و سازمان‌دهی می‌کند. دیده بان با انجام خدماتی نظیر بررسی و پیشنهاد فضای مناسب، اخذ مجوزهای لازم جهت برگزاری همایش، مشاوره در خصوص چگونگی برگزاری همایش، طراحی انواع اقلام تبلیغاتی، انجام دعوت، عکاسی و فیلم‌برداری، به کارگیری مجری حرفه‌ای، پذیرش مدعوین و حتی تهیه هدایا، دغدغه‌های شما برای برگزاری همایش‌ها را برطرف و هزینه‌های آن را مقرون‌به‌صرفه می‌کند

روابط عمومی

نشست خبری

یکی از موثرترین، به‌صرفه‌ترین و مطمئن‌ترین راه‌ها برای رساندن پیام به مشتریان و برقراری ارتباط موثر با رسانه‌ها، برگزاری نشست خبری و دعوت از اصحاب رسانه است.

در چنین رویدادی، جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه منتخب و متناسب با موضوع دعوت‌شده و طی نشستی از جزئیات موضوع به‌صورت برنامه‌ریزی‌شده و هدفمند مطلع می‌شوند؛ سپس با اطلاعاتی که در اختیار ایشان قرار داده می‌شود اقدام به تولید خبر و انتشار آن در رسانه متبوع خود می‌نمایند. آن‌ها همچنین در زمان پرسش و پاسخ قادرند تا چالش‌های احتمالی موضوع را باز کرده و شما را از آن‌ها آگاه سازند. پس نشست خبری صرفاً یک گردهمایی نبوده،‌بلکه پلی مستحکم بین شما و مخاطبتان برای اعتمادسازی، شفاف‌سازی و ارسال پیام بدون واسطه برقرار می‌نماید. و این امکان را به شما می‌دهد که اخبار خودتان را به تازه‌ترین و استانداردترین حالت ممکن به گوش جامعه برسانید. پس طبیعتاً نوع و شیوه برگزاری آن می‌تواند بر اعتبار شرکت و سازمان شما تأثیر بسزایی داشته باشد.

دیده بان در برگزاری نشست‌های خبری، به اصول حرفه‌ای این رویداد توجه دارد و به‌خوبی می‌داند که چه اطلاعاتی مهم است و این اطلاعات باید به چه شکل به کدام رسانه‌ها ارائه شود. این موسسه با نظارت و مدیریت جریان اطلاعات و رویداد نشست خبری شما، با هدف‌گذاری مناسب، آرامش و اعتبار جلسه را با کمترین هزینه تضمین می‌کند.

 
روابط عمومی

پوشش خبری

هر سازمانی تلاش میکند بهترین کار را انجام داده و یا کار خود را به بهترین شکل انجام دهد. این بسیار مهم است زیرا تصویری از شما در ذهن مخاطبتان خواهد ساخت. اما چه زمانی این تصویر در ذهن مخاطب شکل می گیرد؟

بله مهمترین کار بعد از انجام یک کار خوب این است که مردم بدانند شما آن را انجام داده اید.

دیده بان با انجام پوشش خبری از فعالیت، محصولات و یا خدمات شما و یا هر موضوعی که در راستای استراتژی سازمانی شما تعیین شود، به مشتریان درباره شما می‌گوید. به این ترتیب رسانه‌های گوناگون و مکتوب یا آنلاین، رادیو یا شبکه‌های مختلف سیما، پیام‌رسان سازمان شما خواهند بود.

روابط عمومی

اسپانسرینگ کتاب

بدون شک امروزه شرکت‌های بسیاری با توجه به احساس تعهد و مسئولیتی که نسبت به اجتماع خود دارند، کسب و کار را تنها یکی از ماموریت‌های سازمان خود می‌دانند و نه همه آن. ایفای نقش مسئولیت اجتماعی برای شرکت‌های بسیاری به یکی از اهداف مهم و گاه استراتژیک بدل شده که انجام فعالیت‌های فرهنگی و حمایت از انتشار کتاب یکی از نشانه‌های آن است.
کتاب ضمن دارا بودن ارزش فرهنگی، یکی از بهترین مبلغان و ترویج‌دهنده نام و شهرت هر شرکتی است. پیشنهاد می‌کنیم با انتخاب بسته‌های حمایتی کتاب، نام خود را در عرصه فرهنگ نیز همچون کسب‌وکار درخشان و ماندگار نمایید. شکی نیست که اهدای کتابی به مخاطبان و مشتریان که هم در حوزه کاری شما قرار دارد ( یا موضوعاتی عمومی مانند مدیریت دارد) با نام و لوگوی سازمان شما می‌تواند هدیه‌ای به‌یادماندنی و فرهنگی باشد.

روابط عمومی

اسپانسرینگ‌مالتی‌مدیا

فیلم آموزشی ضمن دارا بودن ارزش فرهنگی، یکی از بهترین مبلغان و ترویج‌دهنده نام و شهرت هر شرکتی است. پیشنهاد می‌کنیم با انتخاب بسته‌های حمایتی فیلم آموزشی، نام خود را در عرصه فرهنگ نیز همچون کسب‌وکار درخشان و ماندگار نمایید. شکی نیست که اهدای یک فیلم آموزشی به مخاطبان و مشتریان که در حوزه کاری شما قرار دارد ( یا موضوعاتی عمومی مانند مدیریت دارد) با نام و لوگوی سازمان شما می‌تواند هدیه‌ای به‌یادماندنی و فرهنگی باشد.