درباره ما

دیده‌بان موسسه‌ای برای روابط عمومی و ساخت برند شما بر مبنای محتوا است. برندینگ براساس محتوا چیزی است که دیده‌بان در دنیای پررقابت و شلوغ امروزی به شما پیشنهاد می کند. تجربه ۲۵ ساله موسسه دیده‌بان به شما اطمینان می‌دهد که محتوا همان چیزی است که سازمان شما می‌تواند به آن تکیه کند و بر مبنای آن برند خود را بسازد و تقویت کند. ما به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم با کاهش قابل توجه هزینه حضور آنلاین و درگیر کردن هر چه بیشتر مشتریان از طریق بازاریابی محتوا، درآمدشان رشد کند. نتیجه آن، پیشتازی مناسب و هرچه بیشتر و همچنین افزایش فروش از طریق وب‌سایت و فضای مجازی خواهدبود.
اگر رقبای شما همه فضای تبلیغات را قبضه کرده‌اند، اگر محصول یا خدماتی عالی دارید که کسی چیزی درمورد آن‌ها نمی‌داند و اگر به دنبال ایجاد مزیت‌های رقابتی هستید، دیده‌بان با ارایه مشاوره رسانه‌ای، خدمات تولید محتوا و برندینگ شما را به مقصد نزدیک خواهد کرد

رویکرد ما

ما راهبرد، داده‌های خلاقانه و فناوری را در راستای ارائه کارزارهای بازاریابی بسیار کارآمد که در کسب‌وکار مشتریان‌مان، تمایز آشکاری ایجاد خواهدکرد، ترکیب می‌کنیم. فعالیت ما با گوش فرا دادن به تمایلات مشتریان و درک اهداف تجاری آنها آغاز می‌شود. بینش‌های تحقیقاتی را به راهبرد تبدیل می‌کنیم و تیم‌مان برای کمک به شما در دست‌یابی به اصالت برند و اهداف تجاری‌تان، طرح‌های بازاریابی راهبردی تدارک می‌بیند. ما تاکتیک‌هایی پیاده‌سازی می‌کنیم که طیف گسترده‌ای را پوشش می‌دهند، از افزایش سطح آگاهی و شکل‌دهی به درک برند گرفته تا ایجاد جوامعی که درباره شما و محصولات شما علاقمند هستند.

روابط عمومی

تفاوت ما

ما با ارائه راهکارهای منحصربه‌فرد دیجیتال که نتایج واقعی به دست می‌دهند و بازگشت سرمایه به همراه دارند، متعهد به ایجاد و توسعه برندها هستیم. ما راهکارهای بازاریابی جامع درون‌گرایی ارائه می‌دهیم که تمرکزشان بر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا، حفظ پیشتازی و هوش تجاری، مدیریت وبلاگ، تحلیل‌های بازاریابی پیشرفته، سئو، بازطراحی وب‌سایت و موارد دیگر است. ما شرکت شما را به صورتی کارآمد در زمانی مناسب و با پیامی صحیح از طریق ابزارها و پلتفرم‌های درست آنلاین با مخاطبان‌تان مرتبط می‌کنیم. کارها در دیده‌بان بر مبنای همکاری و اعتماد استوارند و مفتخر به خدمت‌رسانی به مشتریان‌ هستیم.

جوایز و افتخارات دیده بان

چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات
اولین کنفرانس بین‌المللی استراتژی برند
همایش ملی مدیریت کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران
هفنمین‌همایش‌ملی اولین‌همایش‌بین‌المللی‌تجارت‌واقتصادالکترونیکی 
دهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک
ششمین همایش ارتباطات و فناوری اطلاعات