تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا

این روزها تولید محتوا و البته نحوه درست سفارش تولید محتوا از جمله مهم ترین عناصر در بازاریابی دیجیتال به شمار می رود. تولید محتوای سئو شده و مناسب برای فضای دیجیتال نه تنها لازمه ی پیشرفت در این حوزه است بلکه به جذب مخاطب و در نهایت مشتری برای کسب و کار شما منجر می شود.

موسسه دیده بان در این عرصه با تجربه بسیار خود در رسانه توانسته است به عنوان یک شرکت تولید محتوا حاضر شود و خدمات تولید محتوای تخصصی ارائه دهد. مشتریان ما در این حوزه گویای کیفیت کار بخش تولید محتوا در تیم دیده بان هستند.

تولید اخبار

در تولید خبر عناصری مانند ارزش خبری، موقعیت زمانى و مکانى موضوع، اهمیت خبر متناسب با جامعه هدف، مدت‌زمان و ساختار شکلى آن دارای اهمیت هستند و بررسى ساختار محتوایی اخبار تولیدی کاری است که باید طوری صورت گیرد که درنهایت خبری تاثیرگذار تولید شود.

تولید خبر مرتبط با کسب‌و‌کارها درباره خدمات و محصولات و همچنین رویدادهای مرتبط با آن که به ایجاد آگاهی از برند، کاربران و مشتریان آنها می‌شود ازجمله فعالیت‌های موسسه دیده بان است. دیده‌بان با در اختیار داشتن تیم خبری مجرب به تولید خبر در چارچوبی می‌پردازد که به اثربخش‌ترین شیوه، هدف اصلی از اطلاع‌رسانی درباره سوژه موردنظر را تحقق بخشد و برای رسیدن به بهترین نتیجه از تازه‌ترین ابزار و خلاقانه‌ترین روش‌ها بهره می‌گیرد.

هر حرفه و تخصصی اصطلاحات و زبان خاص خود را دارد که برای فعالان آن صنعت قابل درک و آشناست. این واژه ها ممکن است در حرفه یا صنعت دیگر، معانی متفاوتی داشته باشند.
برگردان متون تخصصی از یک زبان به زبان دیگر بدون دانش تخصصی آن صنعت، عاری از بار معنایی و تخصصی کافی و حتی گاه گیج کننده خواهد بود. به همین دلیل است که ترجمه تخصصی الزام پیدا می‌کند.

دیده بان با همکاری کارشناسان متخصص در حوزه های مختلف فناوری و صنعت، خدمات ترجمه تخصصی را به گونه ای انجام می‌دهد که گویی از ابتدا متن مورد نظر به همان زبان مقصد نگارش شده است.

ویژه‌نامه‌ها و فصلنامه‌های تخصصی یکی از بهترین ابزار ارتباطی و اطلاع رسانی است که واحد ارتباطات و بازاریابی یک سازمان می‌تواند به‌کار بگیرد.

ویژه‌نامه‌ها و فصلنامه‌های تخصصی می‌توانند شامل شرح و یا اخبار حوزه تخصصی و یا اخبار و اطلاعات خاصی درباره محصول یا خدمت و سرویس شرکت باشد.

دیده بان با انتشار این نوع از نشریات علاوه بر انجام این مهم برای واحدهای ارتباطات و بازاریابی سازمانها، آنها را از مشکلات مربوط به این فعالیت پرزحمت رها می‌کند. ضمن آنکه همه فرآیندهای این فعالیت از سیاست گذاری تا تولید محتوا، صفحه آرایی، انتشار و توزیع را نیز برعهده می‌گیرد.

تلفیق مفاهیم پیچیده و تخصصی با هنر گرافیک و خلاقیت تصویری، مخاطبان را به خواندن ترغیب کرده و درک و نفوذ پیام را تسهیل می‌کند. به همین دلیل است که اینفوگرافی ابزاری کارًآمد برای ارایه مطالب پیچیده به شیوه‌ای ساده و جذاب است که نتیجه به‌کارگیری آن، نفوذ در ذهن مخاطب است.

دیده بان با تجربه سالیان می‌تواند پیام‌های تخصصی را به تلفیقی از تصویر و متن تبدیل کرده و پیام شما را در ذهن مشتری جایگذاری کند.

هر شرکتی برای برقراری ارتباط با مخاطبانش نیاز به طراحی و تهیه اقلامی از قبیل پروفایل، بروشور، کاتالوگ، کتابچه و نظایر این دارد که در راستای خط مشی برندینگ طراحی و تولید شوند.

یکی از خدماتی که دیده بان طی سال‌ها به‌خوبی از عهده آن برآمده است نگارش، طراحی و تولید این ابزارهای مارکتینگ و فروش است. پیشنهاد می‌کنیم از این خدمات استفاده نمایید.

همواره ترکیب صدا و تصویر تاثیرگذارترین وسیله انتقال پیام بوده است. دیده بان با بهره‌گیری از تیمهای تخصصی متنوع برای برند یا محصولات شما فیلم‌هایی با محتوای متناسب تولید می‌نماید. همچنین دوبله یا زیرنویس فیلم‌های سفارشی شما و یا فیلم‌های آموزشی از دیگر خدمات این موسسه می‌باشد.

رویکرد دیده بان در خدمات تولید محتوا

بازاریابی تکامل پیدا کرده است

در سالیان گذشته، تنها راه برای جلب مشتریان جدید، کمپین‌های «هل دادن» بود. حتما به خاطر دارید که شرکت‌ها با تبلیغات گسترده در تلویزیون، رادیو، مجلات و دیگر کانال‌ها، آگهی‌های خود را به سمت مردم هل می‌دادند و این کار را به قدری تکرار می‌کردند تا به نتایج مطلوب برسند. البته این روش برای مدتی جواب داد و به نظر می‌رسید که تنها راه همین است. اما بعد از مدتی بستری با نام اینترنت فراهم شد.

این روزها مخاطبان دوست دارند از طریق گوگل کردن، «شما را جستجو کند» و «ببیند چه کاری انجام می‌دهید». اگر شما را از طریق جستجو پیدا نکند، شما تنها یک فکر زودگذر در ذهن آنها خواهید بود و در بدترین حالت، آنها شما را برای خرید و مطالعه انتخاب نخواهند کرد. سفری که مصرف‌کنندگان برای خرید خود در پیش می‌گیرند، کاملاً آنها را هدایت می‌کند. آنها به بازاریابی «هل دادن» پاسخ نمی‌دهند و هنگامی که در پی برآوردن نیازها و خواسته‌های خود باشند و در گوگل جستجو کنند، اگر شما را نبینند، بدون هیچ گذشتی، شما را فراموش خواهند کرد…

تولید محتوا چه مفهومی دارد؟

به طور کلی تولید محتوا، راهبردی نوآورانه و مقرون به صرفه است که بر توسعه و سفارش تولید محتوای تخصصی و آگاهی‌بخش تمرکز دارد. تولید محتوا ی تخصصی باید مرتبط، ارزشمند و سازگار باشد؛ باید جالب، سرگرم‌کننده و آموزنده باشد و با مخاطبان هدف خود، رابطه برقرار نماید. در نهایت، استراتژی تولید محتوا باید بر مصرف‌کننده برای اتخاذ تصمیم مناسب برای خرید، اثرگذار باشد.

بازاریابی برون‌گرا (Outbound)‌ شاهد تغییری در جهان اطراف بود و تلاش کرد خود را با آن تطبیق دهد. آگهی‌های پاپ‌آپ، هرز‌نامه‌های ایمیلی، تماس‌های تلفنی و غیره را به یاد بیاورید؛ واضح است که تمامی این روش ها جذابیت خود را از دست داده اند. فراموش نکنید که کاربران حتی این روزها برنامه ای نصب می کنند که تبلیغات شما را دور بزنند.

بنابراین با اینکه سفارش محتوای سئو شده مثل یک پادشاه می تواند با ارزش باشد، اما قدرت خود را از مردم می‌گیرد و همه می‌دانند که یک پادشاه متعهد است که از مردم خودش مراقبت کند. خدمات تولید محتوا هم روشی مناسب برای مراقبت از مشتریان بالقوه شماست؛ تا زمانی که به مشتریان وفادارتان تبدیل شوند. این را هم نباید از یاد ببریم که ۹۰ درصد از مصرف‌کنندگان امروزی به فضای مجازی می‌روند تا درباره یک محصول یا خدمت مطلوب، مطالبی بیاموزند.

وبلاگ نویسی

بهینه سازی موتور جستجو

مدیریت شبکه های اجتماعی

بهینه سازی سایت

صفحات فرود

مدیریت محتوای بصری

ایمیل مارکتینگ

چرا سفارش تولید محتوا تا این حد اهمیت دارد؟

چون کارآمد هستند…
همه می‌دانند که برای هر چیزی زمان و مکانی وجود دارد. به قول شاعر، هر سخن جایی و هر نکته مقامی دارد و خدمات تولید محتوا نیز از این قاعده مستثنا نیست. در واقع این مفهوم، نیروی محرکه تمامی استراتژی کسب و کار شما خواهد بود.

پس باید به فکر تولید محتوای تخصصی و با کیفیت باشید…
در موسسه دیده بان طراحی و توسعه محتوای سئو شده مناسب، بر مسائل و راهکارهای مشتریان تمرکز دارد. پس از ثبت سفارش تولید محتوا در دیده بان، ما برای جذب مشتریان و با روش‌های مفید و تخصصی شروع به تولید محتوا برای مخاطبان می کنیم و اینکار به شکل قابل توجهی جذب مخاطبان سایت شما را افزایش خواهد داد. در دیده بان به زمان شما و مکان مناسب ثبت محتوای تخصصی توجه ویژه ای خواهد شد. نکته مهمتر اینکه باید بدانید این کارها به صبر و شکیبایی نیاز دارند. کارهای زیادی هست که باید انجام دهید و موفقیت یک‌شبه حاصل نمی‌شود، اما اگر دست به کار شوید، شاهد نتایج بزرگی خواهید بود.

مهم‌ترین بخش از هر شرکت تولید محتوا، راهبرد آن است

تمام شرکت‌های موفق، یک ویژگی مشترک دارند و آن داشتن برنامه‌ای برای اقدام است که به خوبی تعریف شده باشد. پیش از انجام هر کاری، باید یک استراتژی مستحکم برای تولید محتوای سئو شده در نظر داشته باشید. تلاش‌ به عنوان یک شرکت تولید محتوای تخصصی بدون داشتن برنامه، مثل این است که با چشم بسته دارت پرتاب کنید.

موسسه دیده بان کار را با تولید محتوای تخصصی  آغاز می‌کند که می‌تواند برای ارتقاو جذب مخاطب کسب و کار  شما مفید باشد.

چرا ارائه خدمات تولید محتوا به یک برنامه نیاز دارد؟

بهتر است بدانید، تمامی کمپین‌های بازاریابی شما بر مبنای برنامه سفارش تولید محتوای شما استوار است. می‌توانید این برنامه را به عنوان نقشه راه موفقیت درنظر بگیرید. ما در دیده بان به عنوان یک شرکت تولید محتوا با شما همکاری می‌کنیم تا اهداف تجاری‌تان را به اهداف بازاریابی تبدیل کرده و درک بهتری از مشتریان بالقوه داشته باشید. سپس یک راهبرد کامل بازاریابی محتوای شش‌ماهه برای جذب، تبدیل و تهیه خوراک برای مشتریان بالقوه شما تدارک خواهیم دید.

راهبرد
بازاریابی محتوی

مشخص کردن هدف
تعریف کننده شاخص های کلیدی عملکرد

ارزیابی
بازاریابی محتوی

توسعه
کارزار برای محتوی

تعریف سرنخ
(MQL/SQL)

پروفایل
پرسونای خریداران

دیده بان چگونه خدمات تولید محتوای تخصصی خود را ارائه می دهد؟

ما اگرچه کار ساخت محتوای شما را از صفر آغاز کنیم و یا به منظور افزایش میزان درگیرشدن و مرتبط بودن محتوای کنونی شما آن را ویرایش نماییم، ما بر تولید محتوای تخصصی و معنادار برای پرسونای خریداران متمرکز می‌شویم و در عین حال ترتیبی می‌دهیم که پیشتازی برند در اذهان ریشه‌دار شود و برندتان در برابر مشتریان، مقاومت‌ناپذیر گردد. ما محتوای جالب و سرگرم‌کننده‌ای ایجاد می‌کنیم که مشتریان بالقوه را به مخاطب تبدیل کند. واقعیت این است که برای آنکه به نتایج چشمگیری دست پیدا کنید، باید محتوا سئو شده و جذاب تولید کنید! تولید محتوای سرگرم‌کننده، بزرگترین چالش برای بازاریابان دیجیتالی در شرکت‌های با رویکرد B2B و B2C است. تولید محتوای تخصصی یک چیز است و ایجاد محتوای سئو شده که با جستجو در گوگل پیدا شود و  مشتریان را درگیر خود کند هم داستان کاملاً متفاوتی است. موسسه دیده بان این کار را با استراتژی مناسب و یک بازاریابی محتوای موفق، هر یک از این سه نیاز مشتری بالقوه را برآورده می‌سازد: آگاه‌سازی، آموزش یا سرگرم‌سازی. هر یک از این نیازها باید در زمان مناسب، در کانال مناسب و با محتوای مناسب پاسخ داده شود. نتیجه انجام این کار، داشتن مشتریان وفادار خواهد بود. تخصص ما در دیده‌بان، تولید محتوای جذاب و سرگرم‌کننده‌ای است که به شکل‌های گوناگون با مخاطبان شما ارتباط برقرار می‌کند؛ از مقالات وبلاگی گرفته تا سپیدنامه‌ها، کتاب‌های الکترونیکی، ویدیو، اینفوگرافیک، پادکست و موارد دیگر. متخصصان بازاریابی محتوای ما در بخش B2B، نیازهای شما را به طور کامل پوشش می‌دهند.

توزیع محتوای تخصصی

بخش آسان کار شاید انتشار محتوای تولید شده باشد. اما  اینطور نیست و این بخش چالش‌برانگیزترین قسمت کار است. زمان بندی در انتشار موضوعات در وبلاگ شما ، شبکه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ از موارد مهم در دنیای دیجیتال مارکتینگ به شمار می روند. اگر قرار نباشد که کسی محتوای عالی و مفید شما را در زمان مناسب ببیند، پس اصلا چرا باید چنین چیزی داشته باشید؟
در اینجاست که ما به کمک می‌آییم. دیده‌بان به عنوان یک شرکت تولید محتوای تخصصی علاوه بر تولید به توزیع موثر محتوای شما از طریق یکپارچه‌سازی کانال‌هایی که دارید، کانال‌هایی که با شما همکاری می‌کنند یا کانال‌هایی که برایشان پول می‌پردازید و از طریق ترکیب متنوعی از پلتفرم‌های دیجیتالی و شبکه‌های آنلاین می‌پردازد.
هیچ کسب‌و‌کاری دقیقا مشابه کسب‌و‌کار دیگر نیست، بنابراین تیم ما با هر مشتری با روش خاص خودش کار می‌کند تا برنامه‌ای برای توزیع محتوا توسعه دهد و به مخاطبان هدفش برسد.