تولید محتوا دیده بان

محتوا، مشتری را وفادار می کند

محصول ما بهترین است اما کسی چیزی درمورد آن نمی‌ذاند …

بازاریابی به روش های سنتی قبلی دیگر جواب نمی دهد

چگونه باید مشتریانمان را از فعالیت هایمان مطلع کنیم؟

آیا تبلیغات ابزار مناسبی برای این کار است؟

چگونه باید به رسانه ها راه پیدا کنیم؟

محصولاتمان مانند بقیه است، اما چگونه می توانیم از رقبا متمایز باشیم؟

این جمله ها برایتان آشنا نیست؟

در محیط بی نهاست شلوغ امروزی این روابط عمومی و تهیه محتواست که می تواند از میان ازدحام راهی باز کند. این محتواست که راهی مقرون به صرفه برای تسخیر ذهن مشتری است. این محتواست که شما را با مشتری هم کلام می کتد و اجازه می دهد که مزیت هایتان را برایش بازگو کنید.

ما در موسسه دیده بان سال هاست که محتوای مناسب صنعت را تولید می کنیم. رشد و چابکی سازمان و شرکت شما به تولید محتوای حرفه‌ای و تاثیرگذار وابسته‌ است و موسسه دیده بان با ارائه خدمات تولید‌محتوا در بستر فضای مجازی و حقیقی همراه شما در مسیر رشد و پیشرفت خواهدبود.

ما تولید محتوا را بستری ارزشمند و کاربردی در موفقیت کسب‌وکارها می‌دانیم، چرا که این خدمات برای سازمان‌ها مقرون به‌صرفه‌تر و موثرتر از تبلیغات مستقیم است. ما بر این باوریم‌ که:

      محتوا مهم است
      محتوا اصالت دارد
      محتوا ارزان‌تر است
      محتوا باورپذیر‌تر است
      محتوا مرجع است

شرکت های موفق بسیاری هستند که دیده بان را به عنوان تامین کننده محتوای خود برگزیده اند.

در تولید خبر عناصری مانند ارزش خبری، موقعیت زمانى و مکانى موضوع، اهمیت خبر متناسب با جامعه هدف، مدت‌زمان و ساختار شکلى آن دارای اهمیت هستند و بررسى ساختار محتوایی اخبار تولیدی کاری است که باید طوری صورت گیرد که درنهایت خبری تاثیرگذار تولید شود.

تولید خبر مرتبط با کسب‌و‌کارها درباره خدمات و محصولات و همچنین رویدادهای مرتبط با آن که به ایجاد آگاهی از برند، کاربران و مشتریان آنها می‌شود ازجمله فعالیت‌های موسسه دیده بان است. دیده‌بان با در اختیار داشتن تیم خبری مجرب به تولید خبر در چارچوبی می‌پردازد که به اثربخش‌ترین شیوه، هدف اصلی از اطلاع‌رسانی درباره سوژه موردنظر را تحقق بخشد و برای رسیدن به بهترین نتیجه از تازه‌ترین ابزار و خلاقانه‌ترین روش‌ها بهره می‌گیرد.

 

هر حرفه و تخصصی اصطلاحات و زبان خاص خود را دارد که برای فعالان آن صنعت قابل درک و آشناست. این واژه ها ممکن است در حرفه یا صنعت دیگر، معانی متفاوتی داشته باشند.
برگردان متون تخصصی از یک زبان به زبان دیگر بدون دانش تخصصی آن صنعت، عاری از بار معنایی و تخصصی کافی و حتی گاه گیج کننده خواهد بود. به همین دلیل است که ترجمه تخصصی الزام پیدا می‌کند.

دیده بان با همکاری کارشناسان متخصص در حوزه های مختلف فناوری و صنعت، خدمات ترجمه تخصصی را به گونه ای انجام می‌دهد که گویی از ابتدا متن مورد نظر به همان زبان مقصد نگارش شده است.

ویژه‌نامه‌ها و فصلنامه‌های تخصصی یکی از بهترین ابزار ارتباطی و اطلاع رسانی است که واحد ارتباطات و بازاریابی یک سازمان می‌تواند به‌کار بگیرد.

ویژه‌نامه‌ها و فصلنامه‌های تخصصی می‌توانند شامل شرح و یا اخبار حوزه تخصصی و یا اخبار و اطلاعات خاصی درباره محصول یا خدمت و سرویس شرکت باشد.

دیده بان با انتشار این نوع از نشریات علاوه بر انجام این مهم برای واحدهای ارتباطات و بازاریابی سازمانها، آنها را از مشکلات مربوط به این فعالیت پرزحمت رها می‌کند. ضمن آنکه همه فرآیندهای این فعالیت از سیاست گذاری تا تولید محتوا، صفحه آرایی، انتشار و توزیع را نیز برعهده می‌گیرد.

تلفیق مفاهیم پیچیده و تخصصی با هنر گرافیک و خلاقیت تصویری، مخاطبان را به خواندن ترغیب کرده و درک و نفوذ پیام را تسهیل می‌کند. به همین دلیل است که اینفوگرافی ابزاری کارآمد برای ارایه مطالب پیچیده به شیوه‌ای ساده و جذاب است که نتیجه به‌کارگیری آن، نفوذ در ذهن مخاطب است.

دیده بان با تجربه سالیان می‌تواند پیام‌های تخصصی را به تلفیقی از تصویر و متن تبدیل کرده و پیام شما را در ذهن مشتری جایگذاری کند.

هر شرکتی برای برقراری ارتباط با مخاطبانش نیاز به طراحی و تهیه اقلامی از قبیل پروفایل، بروشور، کاتالوگ، کتابچه و نظایر این دارد که در راستای خط مشی برندینگ طراحی و تولید شوند.

یکی از خدماتی که دیده بان طی سال‌ها به‌خوبی از عهده آن برآمده است نگارش، طراحی و تولید این ابزارهای مارکتینگ و فروش است. پیشنهاد می‌کنیم از این خدمات استفاده نمایید.

همواره ترکیب صدا و تصویر تاثیرگذارترین وسیله انتقال پیام بوده است. دیده بان با بهره‌گیری از تیمهای تخصصی متنوع برای برند یا محصولات شما فیلم‌هایی با محتوای متناسب تولید می‌نماید. همچنین دوبله یا زیرنویس فیلم‌های سفارشی شما و یا فیلم‌های آموزشی از دیگر خدمات این موسسه می‌باشد.